تاج گل جدید طرح طبیعی

             

جدیدترین تاج گل مصنوعی با طرح طبیعی

ارتفاع 305 

عرض 180 سانت

 

کمک به فرزندان بی‌سرپرست و بدسرپرست 

خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت

می‌کند از محیط خانواده است.

خانواده پایه‌گذار بخش مهمی از سرنوشت انسان است و در تعیین سبک و خط مشی زندگی آینده، اخلاق، سلامت و عملکرد فرد در آینده نقش مهمی بر عهده دارد. عواملی چون شخصیت والدین، سلامت روانی و جسمانی آنها، شیوه‌های تربیتی اِعمال شده در داخل خانواده، شغل و تحصیلات والدین، محل سکونت خانواده، حجم و جمعیت خانواده، روابط اجتماعی خانواده و مولفه‌های فراوان دیگری در خانواده وجود دارند که شخصیت فرزند، سلامت روانی و جسمانی او، آینده شغلی، تحصیلی، اقتصادی، سازگاری اجتماعی و فرهنگی، تشکیل خانواده او و غیره را تحت تأثیر قرار می‌دهند. همان‌طوری که روان‌شناسان معتقدند سال‌های اولیه کودکی نقش بسزایی در رشد شخصیت و آینده او دارد. بیشتر شناخت کودک از خود، اطرافیان و محیط در این دوران شکل می‌گیرد. میزان سلامت جسمانی و روانی کودک بسته به ارتباطی است که خانواده با وی دارد و تا چه حد تلاش می‌کند نیازهای او را برآورده سازد. حال تصور کنید کودکانی در این سنین علیرغم بهره‌مند بودن از نعمت پدر و مادر، در مقام عمل، آنها را در کنار خود ندارند. این کودکان چون به مانند فرزندان یتیم دیده نمی‌شوند بنابراین از لحاظ عاطفی و روانی در خانواده تأمین نمی‌شوند و به انواع مشکلات مبتلا می‌شوند.

سختی ها و مشقت های کودکان بد سرپرست از  کودکان ایتام بیشتر است  زیرا کودکانی  که پدرشان  را  به هرطریق در جامعه از دست میدهند بیشتر مورد توجه خیرین ،نیکوکاران و فامیل قرار میگیرند ولی کودکان بدسرپرست کمتر مورد لطف و محبت قرار میگیرند و همچنین بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی هستند

آری! این کودکان پدر و مادر دارند اما والدینشان به هر دلیلی توان اداره کردن این آینده‌سازان کشور را ندارند. توجه به امور خانواده‌های نیازمند همواره از اهمیت خاصی برخوردار است؛ به‌ویژه کودکانی که به دلایل مهمی از قبیل زندانی بودن، سالمندی، بیماری‌های سخت، از کار افتادگی و ... از حضور پدر و مادر محروم هستند.

  در این طرح حامیان محترم با تقبل حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند بد سرپرست، بصورت ماهیانه یا مقطعی مبلغی  را جهت کمک به کودک بدسرپرست معرفی شده به حساب خیریه واریز میکند.  در صورت تمایل و توانمندی ، واریز مساعدت بیش از این مبلغ مقرر شده نیز امکانپذیر بوده و در صورت تشریح وضعیت آن کودک از سوی انجمن خیریه حضرت حجت عج ، حامیان ارجمند می توانند در ابعاد مختلف زندگی آن راهگشا باشند.

روش های واریز

1.شماره کارت صادرات 6037691990305336 به نام انجمن خیریه حضرت حجت عج 

2. شماره حساب  بانک ملی 0106438991004و بانک صادرات 0103892519008 بنام انجمن خیریه حضرت حجت عج 

 

3پراخت نقدی مبالغ به صورت حضوری